Izvēlne Aizvērt izvēlni

Pievienošanas datums: 26.01.2016

Fotogrāfiju avots:


Draudzības kauss galda tenisā 2012 Draudzības kauss galda tenisā 2012 Draudzības kauss galda tenisā 2012 Draudzības kauss galda tenisā 2012

Apraksts par galeriju:

“Draudzības kauss galda tenisā 2012″ noslēdzies

Pievienošanas datums: 2012. gada 7. novembris

Ir noslēgušās Rīgas 3. bērnu un jaunatnes sporta skolas atklātās sacensības galda tenisā „Draudzības kauss galda tenisā 2012”, kuras notika 2012. gada  27. -28.oktobrī. Sacensībās piedalījās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Uzbekijas.

 

Sacensību rezultāti:

Rīgas 3. BJSS “Draudzības kauss galda tenisā” 2001.g. un jaunākas meitenes
Vieta Vārds, uzvārds Skola
1. Sofija Geroiskaja Igaunija, Maardu
2. Orinta Pileckaite Lietuva, Šauļi
3. Sofija Sevalkina Igaunija, Maardu
3. Lučija Dudkina Latvija, “Liepājas KSS”
5. Jūlija Kirevičeva Latvija, “Oliisa”
6. Jevgēnija Ņikitina Igaunija, Maardu
7. Poriņa Viktorija Latvija, Kuldīgas novada SS
8. Ugne Bodrenkovaite Lietuva, Klaipēda
9. Karolina Kuzņecova Lietuva, Akmene
10. Marija Fjodorova Latvija, “Liepājas KSS”
11. Samanta Mauriņa Latvija, Rīgas 3.BJSS
12. Milena Konstantinova Latvija, Rīgas 3.BJSS
Rīgas 3. BJSS “Draudzības kauss galda tenisā” 1998. – 2000.g.dz. meitenes
Vieta Vārds, uzvārds Skola
1. Iksana Matauri Latvija, “Oliisa”
2. Fotima Haitbajeva Uzbekija
3. Reelica Hanson Igaunija, Azeri
3. Rozalina Hadžajeva Uzbekija
5. Aleksandra Kuprikova Igaunija, Maardu
6. Vita Ruginyte Lietuva, Akmene
7. Mirga Kuraityte Lietuva, Klaipēda
8. Aromeda Gerčiūte Lietuva, Akmene
9. Paula Prelgauskaite Lietuva, Akmene
10. Marija Nemunyte Lietuva, Klaipēda
11. Karīna Gailīša Latvija, Bauska
12. Kerli Kisloi Igaunija, Vīlande
13. Goda Milinavičiūte Lietuva, Klaipēda
14. Greta Vaičyte Lietuva, Klaipēda
15. Ugne Bodrenkovaite Lietuva, Klaipēda
Rīgas 3. BJSS “Draudzības kauss galda tenisā” 1998. – 2000.g.dz. zēni
Vieta Vārds, uzvārds Skola
1. Romualdas Franckaitis Lietuva, Jonišķi
2. Islam Sultanov Uzbekija
3. Oļegs Migunov Igaunija, Maardu
3. Staņislavs Tjan Uzbekija
5. Rainer Valo Igaunija, Vīlande
6. Ruslans Amzajevs Uzbekija
7. Igors Dostovalovs Uzbekija
8. Mārtiņš Kuršinskis Latvija, Kuldīgas novada SS
9. Kristaps Gebaness Latvija, Kuldīgas novada SS
10. Pēteris Petrēvics Latvija, “Liepājas KSS”
11. Tadas Kniukšta Lietuva, Klaipēda
12. Mantas Ruginis Lietuva, Akmene
13. Māris Eņģelis Latvija, Vecumnieku novada SS
14. Ģirts Mucenieks Latvija, Bauskas BJSS
15. Ivans Muhhartov Igaunija, Maardu
16. Āris Incenbergs Latvija, Kuldīgas novada SS
17. Markuss Ozols Latvija, “Liepājas KSS”
18. Aleksejevs Kuzņecovs Rīgas GTK “Laura”
19. Raiko Valo Igaunija, Vīlande
20. Rauno Valo Igaunija, Vīlande
21. Sander Plūmberg Igaunija, Vīlande
22. Edgars Silkalns Latvija, Kuldīgas novada SS
23. Mārtiņš Bukšs Latvija, Bauska
24. Mareks Enģelis Latvija, Vecumnieku novada SS
25. Valters Kuncītis Latvija, “Liepājas KSS”
26. Miks Grišulis Latvija, Bauska
27. Kristaps Krastiņš Latvija, Kuldīgas novada SS
28. Vladimirs Popovs Rīgas GTK “Laura”
29. Ērikas Karosas Lietuva, Klaipēda
Rīgas 3. BJSS “Draudzības kauss galda tenisā” 1995. – 1997.g.dz. zēni
Vieta Vārds, uzvārds Skola
1. Genādijs Ļevčenko Uzbekija
2. Timurs Nagumanovs Uzbekija
3. Romualdas Franckaitis Lietuva, Jonišķi
3. Islam Sultanovs Uzbekija
5. Oleg Migunov Igaunija, Maardi
6. Umid Tangribergenovs Uzbekija
7. Tuiči Avlijakulovs Uzbekija
8. Migails Balonuškovs Rīgas GTK “Laura”
9. Arvidas Janušas Lietuva, Jonišķi
10. Igors Dostovalovs Uzbekija
11. Maksims Garaba Latvija, Bauskas BJSS
12. Aleksis Iļjens Latvija, Bauskas BJSS
13. Roberts Puriņš Latvija, Bauskas BJSS
14. Ivans Muhhortov Igaunija, Maardi
15. Tadas Kniukšta Lietuva, Klaipēda
16. Modris Melngailis Latvija, Rīgas 3. BJSS
Rīgas 3. BJSS “Draudzības kauss galda tenisā” 1995. – 1997.g.dz. meitenes
Vieta Vārds, uzvārds Skola
1. Olga Kim Uzbekija
2. Iksana Matauri Latvija “Oliisa”
3. Diāna Rusinova Rīgas GTK “Laura”
3. Regīna Kim Uzbekija
5. Reelika Hanson Igaunija “Azeri”
6. Irina Potapova Uzbekija
7. Justīna Rimevičute Lietuva, Jonišķi
8. Rozalina Hadžajeva Uzbekija
9. Kristīna Kazlauskaite Lietuva, Klaipēda
10. Ērika Urinkaite Lietuva, Klaipēda
11. Aleksandra Kuprikova Igaunija, Maardu
12. Mirga Kuraityte Lietuva, Klaipēda
13. Viktorija Majonava Latvija, Rīgas 3. BJSS
14. Greta Vaičyte Lietuva, Klaipēda
15. Viktorija Ribakova Igaunija, Maardu
16. Marija Nemunyte Lietuva, Klaipēda
17. Ugne Bodrenkovaite Lietuva, Klaipēda